Ubytovali jsme

soustředění TJ Unhošť 2010

V našem zařízení jsme ubytovali tyto organizace - další skupiny a rodinnou rekreci neuvádíme:

2004

ZŠ Žitenice ; Precióza Jablonec nad Nisou ; Stř. kraj. asociace Sport pro všechny Benešov ; ZŠ Satalice ; ČS.Rostlinolékařský ; KČT Pelhřimov ; ZŠ Benita Praha ; Integrovaná stř. škola Praha ; Spec. škola Diakonie Praha, FŠ Elév Litoměřice ; MŠ Litoměřice ; Dětský Domov Krnsko ; FK Čechie Kralupy ; BLC Sparta Praha ; FK Interno Praha ; ZŠ Loučeň ; ČK Mělník ; MŠ Pražská Brandýs nad Labem ; DDM Štefánikova Praha.

2005

Obnov. Gymnázium Stará Boleslav ; FK Jablonec Nad Nisou ; ZŠ Brázdim ; Fokus Ústí nad Labem ; ZŠ Žďár nad Sázavou ; ZVŠ Byškovice ; FF Ostravská univerzita Ostrava ; ZŠ Hustopeče ; ZŠ Mladá Boleslav ; ZŚ Tatce ; ZŠ MLadá Boleslav ; ZŠ Kostomlaty pod Milešovkou ; FŠ Elév Litoměřice ; DDM Česká Lípa ; MŠ Litoměřice ; FK Motorlet Praha ; FK Čechie Kralupy nad Vltavou ; FK Mladá Boleslav ; BLC Sparta Praha ; OFS Mělník ; VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou ; DDM Štefanikova Praha ; Klub přátel Pathfinder.

2006

Spartak Lužná ; FK Plast Sparta Mratín ; Slavij Řevnice ; Interno Praha ; VHT Radnice ; ZŠ Mladá Boleslav ; ZŠ Hostín u Vojkovic ; Aerobik Pavla Holakovská ; ZŠ Most ; ZŠ Libotenice ; ZŠ Vraňany ; ZŠ Brázdim ; ZŠ Mladá Boleslav ; ZŠ Kolovraty ; FŠ Elév Litoměřice ; FC Chomutov ; MŠ Litoměřice ; DDM Vansdorf ; FK Čechie Kralupy ; FK Neštěmice ; FK Velký Borek ; FK Kaučuk Kralupy ; OFS Mělník ; KČT Přerov ; Aerobik P. Holakovská ; ZŠ Karlupy nad Vltavou ; DDM Štefánikova Praha. HC Kadaň ; HC Zlín.

2007

Spartak Lužná ; FK Dubí ; SK kadaň hokej ; klub Pathfinder PH ; DDM Modřany-flortbal Vosy Praha ; KCT Kobylisy Praha ; Pěvecký sbor Praha ;  Interno Praha ; ČCK Praha 1 ; ZŠ Zbraslavice ; TJ Start Choltice ; Řeháček + ZŠ Lovosice ; SKŽ Brno ; Služba škola Mladá Boleslav ; Aerobik Holakovská ; ZŠ Mladá Boleslav ; ZŠ Brázdim ; ZŠ Dolní Beřkovice ; Šamírová Iva Brno ; ZŠ Praha 1 ; ZŠ Dvůr Králové ; ZŠaMŠ Hoštka ; Manažerská škola Beroun ; FŠ Elév Litoměřice ; Kl. Důchodci Šiler Karlovy Vary ; Tur. oddíl Dobřany u Plzně ; Slavia V. Borek ; SK Radotín ; FK Chomutov ; Loko Vltavín ; FK Neštěmice ; FK Kaučuk Kralupy ; OFS Mělník ; VTJ Benešov - ARMY TEAM ; ZŠ Neratovice ; ČČK Litoměřice ; ZV OS SKBP Laufen Bechyně ; Gymnázium Praha 1 ; OSDH Mělník ; Tábor bez Hranic  PH ; HC Znojemští Orly ; HC Okna Zlín ; a další při rodinné rekreaci a menší skupiny

2008

FK Neštěmice ; Soaretak Lužná ; Sokol Všechlapy ; FK Dubí ; FK Mšeno u Jablonce ; DDM Modřany-flortbal Vosy Praha ; SK Hostivař ; Lesy Č.R. a.s. ; aerobik Holakovská ; ZŠ Neratovice ; Lesnická škola Turnov ; ZŠ Poděbrady ; BM Elektro Most ; ZŠ Praha Petrovice ; ZŠ Litoměřice ; ZŠ Zlonice ; SŠŠ a CR Vansdorf ; Gymnázium Praha  ; FŠ Elév Litoměřice ; Radislav Folta Stará Ves nad Ondřejnicí ; FK Neštěmice ; FC Radotín ; FC Chomutov ; FK Neštěmice ; FK Řeporaje ; FK Kaučuk Kralupy ; OFS Mělník ; SOŠ Velvary ;ŽŠ Neratovice ; DDM Praha 8 ; HC Třebíč ; ZŠP Horní Počernice ; MěDDM Týn nad Vltavou ; ZŠ Lysá nad Labem ; Pěvecký sbor Staňková ; JUŠ Praha 2 ; parta okolo p. Kissovové ; hudební skupina Zvon ; a další při rodinné rekreaci a menší skupiny

2009

FK Neštěmice ; Sokol Všechlapy ; Juš Praha 2 ; TJ Loko Vltavín ; Pěvecký sbor Kissová ; FK Dubí ; SK Modřany ; DDM Modřany - flortbal Vosy Praha ; Lesy Č.R. a.s. ; MŠ Praha 8 - Libeň ; ZŠ Brno ; Turistik Marta Vokrojová ; ZŠ Městec ; ZŠ Praha Petrovice ; ZŠ Kravaře ; ZŠ Brázdim ; Gymnázium Třebíč ; FŠ Elév Litoměřice ; Brankařská škola D. Hnizdil ; ZŠ Jenišovice ; FK Neštěmice ; FC Radotín ; TJ Sokol Podolí u Brna ; FC Chomutov ; FK Neštěmice ; FK Řeporyje ; FK Rudná ; FK Ústí nad Labem ; OFS Mělník ; ZŠ Neratovice ; Gymnázium Praha 1 ; BM Elektro Most ; ČČK Litoměřice ; Chráněné bydlení Zahrada Nebužely ; parta okolo p. Kissové ; brankařská škola D. Hnizdila ;  a další. Družinový tábor Vl.Mikulášková ; a další při rodinné rekreaci a menší skupiny

2010

Pěvecký sbor Praha-Staňková ; Sokol Všechlapy muži ; TJ Unhošť muži ; TJ Jáchymov žáci ; FC Dubí žáci ; flortbal Vosy Praha ; ZUŠ Mělník pěvecký sbor ; Ředitelství silnic a dálnic ČR Brno ; Turisti p. Hofmanová ; cyklisté Čakovice p. Frietz ; ZŠ Straškov Vodochody ; ZŠ Dolní Beřkovice ; ZŠ Lysá ; ZŠ Kolín ; ZŠ Zlonice ; ZŠ Havlíčkuv Brod ; ZŠ Mochov ; ZŠ Kostomlaty ; Brankařská škola D. Hnizdil ; Junior Kralupy přípravka ; FC Neštěmice Maliga žáci ; FC Radotín žáci ; FK Chomutov dorost ; FC Neštěmice Stroklasa žáci ; FC Rudná žáci ; SK Pokratice přípravka ; ZŠ Neratovice adapťák ; ZŠ Mělník jung. sady Horňáková adapťák ; ČČK Litoměřice ; ZŠ Mělník Jung. Sady Gruder adapťák ; Stř. Gastr. škola Praha 4 Bráník ; ZUŠ Mělník sbor ; Šipková Kat. 20 osob ; ZUŠ Mělník kapela ; zimní bran. škola D. Hnízdil ; sbor Kissová ; a další při rodinné rekreaci a menší skupiny

2011

TJ Jáchymov žáci ; Sokol Všechlapy muži ; Sokol Jankov muži ; FK Neratovice-Byškovice přípravka ; ZUŠ Mělník sbor ; Vosy Praha flortbal ; KČT Liberec ; cyklisté p Král Rad. ; SK Skeleton Brandýs nad Labem ; Hasiči Mělník ; ZŠ Kly ; KČT Letohrad ; ZŠ Mělník D. Dvořáková ; cykloturisté p. Trnka ; P&H Stav Dolní Heřmanovice ; Dět ústav pro posť p. Spisárová ; Gymnázium Budějovická Praha 4 ; Brankařská škola D. Hnízdila ; KČT Telč ; FK Žitenice žáci ; KČT Odry ; FK Junior Kralupy přípravka ; FK Žatec žáci ; FC Rudná žáci ; FC Radotín ml. dorost ; Enduro klub Mšeno ; ZŠ Neratovice adapťák ; ZŠ Mělník Jung. sady adapťák ; ČČK Litoměřice ; TO Ondřej Ludvík ; Stanice přírodovědců DDM hl. města Praha ; oddíl Junák p Hála ; ZUŠ Mělník sbor ; zimní brank. škola D. Hnízdil ; a další při rodinné rekreaci a menší skupiny

2012

HBC Hostivař ; Sokol Roveň fotbal muži ; TJ Jáchymov fotbal žáci ; TJ Všechlapy fotbal muži ; TJ Jankov fotbal muži ; ZUŠ Mělník pěvecká sbor ; FK Tygřící Neratovice fotbal přípravka ; Vosy Praha flortbal elévové ; asociace sport pro všechyn stř. kraj ; Gymnázium J Seiferta ; Žižkovi skupina ; ZŠ Starý Kolín ; ZŠ Liberec ; Milan John skupina 15 osob ; KČT Krnov ; ZŠ Byšice ; ZŠ Zlonice ; VOŠ a SŠ Varnsdorf ; ZŠ Bělá nad Radbůzou ; Brankařská fotbalová škola D. Hnízdila ; divadélko při ND divadle v Praze ; TJ Žitenice fotbal žáci ; FK 1890 Kralupy fotbal žáci,dorost ; FK Stará Huť fotbal žáci ; FK Rudná fotbal žáci ; FK Radotín fotbal žáci ; FK Neštěmice fotbal ml. dorost ; Sokol Nové Strašeci fotbal žáci p. Medvídková tan škola Praha ; ZŠ Neratovice adapťák ; Gymnázium Mělník adapťák ; Baráčníci Otvice ; KČT TJ Praga ; ZŠ Jungmanovy sady Mělník adapťák ; p. nickman skupina 15 osob ; OS Dubíčko Dubí ;

2013

 HBC Hostivař žáci ; TJ Jáchymov fotbal žáci ; Sokol Jankov fotbal muži ; TJ Všechlapy fotbal muži ; Vosy Praha flortbal elévové ; Tygříci Neratovice fotbal přípravka ; KPM motorkáři ; Občanské sdružení Dětských domovů ; FKAU Praha ; Dana Bicková rodiny ; ZŠ Chlumín ; ZŠ Městec Králové ; Křtěnský Štěpán rodiny ; KČT České Budějovice ; KČT Prazdroj Plzeň ; Jana Kozlová turisti Olomouc ; ZŠ Bousov ; gymnázium Jablonec nad Nisou ; KČT Stochov ; gymnázium Mělník ; p. Francová Libotenice ; ZŠ Hořín ; brankařská fotbalová škola D. Hnizdila ; p. Picka KČT Bělá pod Radbůzou ; KF Žitenice fotbal žáci ; TJ Praga fotbal dospělí ; KČT Hranice na Moravě ; FK Rudná fotbal žáci ; dětský domov Hamr na Jezeře ; FK Radotín fotbal žáci ; FK Mělník fotbal žáci ; fk Chabry fotbal žáci ; FK Mělník fotbal přípravka ; ZŠ Neratovice adapťák ; gymnázium Mělník adapťák ; p. Dalecká skupina 20 osob ; sdružení fokus Praha ; KČT značkaři ; formánek ZŠ Chvaletická ; redaktoři 5 plus.

 

2014

HBC Hostivař Praha ; Historic Kokořínsko - zimní relly ; Sokol Jankov muži kopaná ; TJ Jáchymov žáci fotbal ; Txgříci Neratovice přípravka fotbal ; Vosy Praha flortbal elévové ; ZŠ Pšovka Mělník ; Karlická Marie skupina cyklistů ; II. ZŠ Neratovice ; ZŠ Nová Role ; p. Fiala cykloskupina ; ZŠ Vraňany ; Martina Černá skupina turistů ; VOŠ, SPŠ a SOSŠ a CR Varnsdorf ; ZŠ Straškov Vodochody ; ZŠ Lysá nad Labem ; ČEZ Antoš turnaj ; ZŠ Kravaře ; ZŠ a SŠ Vinohradská Praha ; Gymnázium Teplice ; Dětský domov Karlovy Vary ;  Šimonova ZŠ školní výlet ; Sokol Cholupice žáci ; Pořadatelé RELLY  BOHEMIA ; FC Žitenice žáci; dětský domov Hamr na jezeře ; D. Kopřivová rodiče s dětmi ; FC Neštěmice ; FK Rudná ; FC Radotín ;jezdci MČR Enduro ;  SK Mělník žáci ; SK Mělník přípravka ; ZŠ Neratovice ; gymnázium Mělník ; ZŠ Pšovka ; Junák Praha ; Josef formánek školní výlet ; karavan klub sraz karavanů ; 

 

2015

Historic Kokořínsko zimní relly ; HBC Hostivař Praha ; Sokol Jankov fotbal muži ; TJ Jáchymov fotbal žáci ; Vosy Praha flortbal ; tygříci Neratovice fotbal přípravka ; p. Astaloš skupina ; KČT Dobružka ; Jana Hášová škola v přírodě ; Matoušková Ústí - sraz býv. volejbalistů ; Fulínová sraz býv. sportovců cyklistika  ; Karavan klub Praha sraz karavanů ; ZŠ Lysá nad Labem ; VOŠ, SPŠ a SOSŠ a CR Varnsdorf ; ČEZ Antoš turnaj ; Hudcová Stř. škola Hořovice ; ZŠ a SŠ Vinohradská ; Hubálová KČT Loko Kolín ; KČT Ostrava ; Sokol Cholupice žáci; FC Žitenice ; Sokol Srbice ; Maječák 12 osob ; fotbalová akademie MAHO sport Jabloné v podještědí ; Dětský domov Mládeže Hamr na Jezeře ; FK Rudná ; FC Radotín ; jezdci MČR enduro ;SK Mělník ml dorost ; SK Mělník ml a st žáci ; ZŠ Kralupy nad Vltavou ; zájezd retro Bus RTO ; ZŠ Neratovice ; Radim Mach skupina cykloturistů ; Langr SK Eleton ; Sebastian Ratajczak - fotbal žáci Polsko ; dělníci na opravu žel tratě Mšeno - Mělník

2016

Historic Kokořínsko zimní relly ; Junák praha ; sbor Rokytka ; HBC Hostivař Praha; Sokol Jankov muži ; TJ Jáchymov žáci ; Vosy Praha flortbal ; TOM Trilobit Beroun ; duben sraz karavanistů ČR ; ZŠ Kly ; Stopa Klánovice ; cyklovýlet Pirkl Josef ; ZŠ Lýsá nad Labem ; Klub seniorů Červená Voda ; Matoušková Ústí nad Labem sraz volejbalistů ; Waldorfská základní škola a mateřská škola Brno ; KČT Přeštice ; ZŠ Brodce ; ZŠ Nový Bor ; ZŠ Česká Lípa ; ZŠ a SŠ Vinohradská Praha; fotbal ČEZ - turnaj ; ZŠ Čakovice ; TOM Saturn Plzeň ; KČT Třebíč ; FC Žitenice žáci ; Fotbalová akademie MAHO sport Jablonné pod Ještědí ; Sokol Srbice ; Dětský domov mládeže Hamr na jezeře ; FK Rudná ; SK Mělník dorost ; SK Ervěnice Jirkov ; MČR enduro ; atletika Stará Boleslav ; ZŠ Kralupy nad Vltavou adapťák ; Gymnázium Hradlická Praha 5 ; Pirk Josef - víkendovka tatínkové s dětmi ; Turisti Rybná ; Turistická akademie Praha ; Juka Jílovská unie kamarádů ; KČT Most ; Petra Burešová - radiny s dětmi ; Spolek Blesk Praha.